Ülkü Ocakları’ndan Çevik Kuvvete Ziyaret

Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Fevzi Şahin ve yönetimi Yeşiltepe’de bulunan Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nü ziyaret ederek başsağlığı dileklerinde bulundu

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da yaşanan ve Çevik Kuvvet Ekiplerini hedef alan terör saldırısının ardından Ülkü Ocakları İl Başkanı Fevzi Şahin ve yönetimi Malatya – Yeşiltepe mahallesinde bulunan Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nü ziyaret ederek başsağlığı dileklerinde bulundu. Şube Müdürünü ziyaret ederek teröre karşı mücadelenin her zaman destekçisi olacaklarını belirten Şahin, “Ülkü Ocakları olarak her zaman vatanını ve milletini seven, milli ve manevi bütün olgularımıza sahip çıkan bir nesil yetiştirmeye gayret gösteriyoruz. Binlerce yıllık ve onlarca devlet geleneği olan Türk Milletini terör asla ama asla sindiremez. Rabbim şehitlerimize rahmet eylesin. Bizleri terör belasıyla korkutacaklarını sananlar tarihimize dönüp bir baksalar bizi daha iyi tanırlar.” ifadelerini kullandı.

BAYRAĞA SARILI KUR’AN-I KERİM TAKDİM EDİLDİ
Ziyaretin ardından Ülkü Ocakları İl Başkanı Fevzi Şahin tarafından Çevik Kuvvet Şube Müdürüne ay yıldızlı bayrağa sarılı Kuran-ı Kerim (sancak) takdim edildi. Şehitler adına dua edilerek sancağı kabul eden şube müdürü Fevzi Şahin’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Ülkü Ocakları inancı güçlü, vatanına milletine sevdalı gençler yetiştirerek ülkemize çok büyük değerler kazandırmaktadır. Bizleri böyle bir dönemde ziyaret etmeniz hepimizi sevindirmiştir” dedi.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…