Son Otomobil Talihlileri Anahtarlarını Teslim Aldı

Geleneksel Esenlik Kazandırıyor Kampanyası sona erdi. 90 gün sürdürülen kampanyada birçok hediye talihlileri ile buluştu. Son otomobil kazanları Erdal Metin, Cercis Ataş, Ferdi Zorlutuna, Emine Yıldırım anahtarlarını teslim almanın mutluluğunu yaşadı.
‘Biz kazancımızın bereketini paylaşımda buluyoruz’
Esenlik’in her yönüyle kazançlı bir şirket olduğunu ifade eden Genel Müdür Hulusi Boyraz; ‘Yapılan bütün alışveriş hem ilimize hem bölgemize bir ticari denge getirirken aynı zamanda alanın, satanın, üreticinin, çalışanın ve bölgenin kazandığı büyük bir aile. Biz kazancımızın bereketini paylaşımda buluyoruz. Kanaatle belirlediğimiz karı bütün ortaklarımızla bölüşüyoruz.

Herkesin kazandığı kolektif bir yapı. Esenlik’in bu kampanyaları artık geleneksel bir heyecana dönüştü. Bu kampanyalarımızı görüp aynı şekilde kampanya düzenleyen başka şirketlerde var ve bu şekilde halkımız kazanmakta. Hediye kazanan müşterilerimize bundan sonraki hayatında başarılar dilerim, kazasız belasız araçlarını kullanmalarını diliyorum’ ifadelerini kullandı.

Esenlik’ten otomobil kazanan talihli Cercis Ataş; ‘Esenlik’ten Allah razı olsun. Allah devletimiz, milletimiz ve bu tür şirketlere zeval vermesin’ dedi.
Ferdi Zorlutuna; ‘4 kuponum vardı. Otomobil bana çıktı. Teşekkür ederim’ şeklinde konuştu.

Şirketimizden alışveriş bize otomobil kazandırdı diyen Erdal Metin; ‘Onbin Konutlar bölgesinde oturuyorum. Alışverişlerim daima Esenlik’te yapıyordum. Otomobil kazandığım için mutluyum. Esenlik’e teşekkür ediyorum’ dedi.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…