Sağlıkta Yetki Sağlık-Sen’de

Malatya’da sağlık Kurumlarındaki yetkili sendikalar belirlendi. İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi, İl ve İlçe Merkezindeki tüm Kamu Hastaneleri, İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Adli Tıp Kurumu Başkanlığında yetkiyi Sağlık-Sen aldı

Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan Malatya Sağlık-Sen Şube Başkanı Mehmet Bingöl, şu ifadelere yer verdi; “ 15 Mayıs 2017 Tarihi itibarı ile yapılan Sağlık ve Sosyal Hizmet Kolunda “Sendikalı Üye Tespit Tutanağı” ilimizde de belirlenmiş olup kurumlardaki yetkili sendikalar belirlendi. Malatya’daki kurumlardan İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi, İl ve İlçe Merkezindeki tüm Kamu Hastanelerin, İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Adli Tıp Kurumu Başkanlığında yetkiyi Sağlık-Sen almıştır. Malatya Sağlık-Sen Yönetim Kurulu, İlçe ve İşyeri Temsilcileri ve Sendikamıza gönül veren kardeşlerimizin katkısıyla, İl genelinde tüm kurum ve kuruluşlarda yetki yine emin ellerdedir. Düzenli olarak her yıl üye sayısını artıran Malatya Sağlık-Sen bu yıl da 170 üye sayısında artış yaparak yetkiyi yine korudu.

“SENDİKAMIZ SÜREKLİ ÇALIŞANIN YANINDA”

Malatya Sağlık Sen Yönetim Kurulu Üyeleri olarak bu başarıya ortak olan İlçe ve işyeri temsilcilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor saygılarımızı sunuyoruz. Bu süreçte bize güven duyarak üyelikleri ile destek olan tüm üye arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunuyor verdikleri yetkiyle sonuna kadar haklı davamızda mücadele etmeye, üyelerimizin sosyal haklarını sonuna kadar savunmaya devam edeceğimizin bilinmesini istiyoruz. Sendikamız sürekli çalışanın yanında oldu, yanında olmaya devam edecektir. Üyemiz olsun veya olmasın Tüm çalışan kardeşlerimizin haklı davalarında haklarını savunmaya devam edeceğiz. Saygılarımızla.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…