MAŞTİ Etrafına Panel Çit

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde düzenleme çalışmalarına devam ediyor. Daha önce MAŞTİ’de çatı yenileme ve çevre düzenleme çalışmaları yapan Büyükşehir Belediyesi, şimdi de garaj etrafını panel çit ile kapatırken,  ayrıca yeni mescit yapılacak

Konu ile ilgili olarak verilen bilgilere göre, MAŞTİ arkasına yapılan Trambüs Bakım İstasyonu ile Şehit Hamid Fendoğlu Şehirlerarası Otobüs Terminali arası, panel çit ile kapatıldı. Büyükşehir Belediyesi Fen işleri Daire Başkanlığı tarafından yapılan çit üzeri tel kaplaması ile MAŞTİ’ye giriş ve çıkışların kontrollü ve güvenli bir şekilde yapılmasının hedeflendiği kaydedildi.

BAY-BAYAN MESCİDİ YAPILIYOR
Malatya Şehit Hamid Fendoğlu  Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde ayrıca, mevcut mescidlerin yetersiz kalması nedeniyle yeni mescid alanları da oluşturulacak. İnsan trafiğinin çok yoğun olduğu MAŞTİ’de, seyahat eden vatandaşların rahat bir şekilde ibadetlerini yapabilmelerine imkan vermek için mevcut mescidlerin yetersiz kalması nedeniyle bay ve bayanlar için ayrı ayrı yeni mescidlerin yapıldığı belirtilerek, kısa süre içerisinde hizmete gireceği kaydedildi. Gerek panel çitlerin çekilmesi ve gerekse yeni mescidlerin yapılmasının önemli birer eksikliği giderdiğini belirten MAŞTİ esnafları, memnuniyetlerini dile getirerek, Büyükşehir Belediyesine teşekkür ettiler.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…