MAFSAD, Vali Toprak’ı Ziyaret Etti

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği-MAFSAD, Malatya Valisi Sayın Mustafa Toprak’ı makamında ziyaret etti.
MAFSAD Yönetimi, Sayın Mustafa Toprak’a yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, derneğin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

MAFSAD Başkanı İnan Orhan temel fotoğraf, ileri fotoğraf, photoshop, düğün fotoğrafçılığı, kısa film/senaryo vb. Dernek faaliyet alanına giren konularda yılın belli dönemlerinde kurslar gerçekleştirdiklerini, bunun yanında sergi, sunum-söyleşi, atölye çalışması, teknik geziler, doğa ve fotoğraf gezileri, fotoğraf okumaları gibi birçok faaliyet yaptıklarını belirtti. MAFSAD olarak sanatsal projelerin yanında sosyal içerikli projeler de yürüttüklerini aktaran Orhan, ayrıca Malatya’nın tanıtımına yönelik projeleri de hayata geçirdiklerini ve çok başarılı sonuçlar elde ettiklerini söyledi. 2015 ve 2016 yıllarında, Akçadağ’a bağlı Levent Vadisinde, Fırat Kalkınma Ajansının finansman desteği ve birçok kamu kurumu/STK ile firmanın katkısıyla uluslararası katılımlı Fotokamp düzenlediklerini, Alman Hava Yollarına bağlı bir dergide bu fotokampa vurgu yapıldığını, Türkiye’de katılınabilecek organizasyonlar listesinde “Malatya’nın Akçadağ İlçesine bağlı Levent Vadisi Fotokampı”nın özellikle vurgulandığını, buna benzer çok olumlu geribildirimlerin alındığını, bu sebeple Fotokampın amacına ulaşmaya başladığını ifade ederek, 2017 yılında da Arapgir ilçesinde 3.Uluslararası Malatya Fotokamp projesini hayata geçirmeyi planladıklarını sözlerine ekledi.

Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı mutlu olduğunu belirten Malatya Valisi Sayın Mustafa Toprak, Fotokamp için Arapgir’in isabetli bir tercih olduğunu söyleyerek, MAFSAD yönetimini yaptığı güzel çalışmalardan dolayı tebrik etti.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…