Kızılay’dan Kurumlara Destek Çağrısı!

Her yıl en az iki defa Pars Güvenlik tarafından düzenlenen Kan Bağışı etkinliklerinden bir tanesi daha gerçekleştirildi. Gerçekleşen etkinlikte Kızılay Şube Başkanı Av. M. Umut Yalçın kan bağışında bulunarak, kan bağışı farkındalığının artması için tüm kurumlardan destek beklediklerini belirtti

Pars Güvenlik tarafından kan bağışının öneminin anlaşılabilmesi, güvenlik personelinin kan bağışının önemi konusunda bilinçlendirilmesi ve ilerleyen dönemlerde de düzenli bir kan bağışçısı olabilmelerini teşvik amacıyla yılda en az iki defa şirket merkezinde gerçekleştirilen kan bağışı etkinliklerinde aynı zamanda Kızılay Şube Başkanı Av.M. Umut Yalçın da kan bağışı için süresinin gelmiş olması sebebi ile düzenlenen etkinlikte kan bağışında bulundu.

Bağış sırasında konuşan Yalçın, “Geçtiğimiz günlerde Genel Başkanımız  sayın Dr. Kerem Kınık’ın da kış dönemi olması sebebi ile kan bağışının düştüğünü ve halkımızdan bağış konusunda destek beklediklerini açıklamasının ardından Pars Güvenlik gibi şirketlerin ve kurumların kurumsal bağışçılar olarak Kızılay’a bu şekilde destek vermeleri bizler için önemli. Kan bağışı farkındalığının artması açısından tüm kurumlardan destek bekliyoruz. Her zaman dediğimiz gibi lütfen ihtiyaç sahibi olmadan ihtiyaç sahiplerinin yanında olalım” şeklinde konuştu.

Kan bağışı etkinliği Pars Güvenlik personelleri ve şirket yetkilileri tarafından 27 ünite kan bağışının ardından sona erdi.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…