Kardeşlik Treni İle Tarihi Mekân Gezisi

Büyükşehir Belediyesinin destek ve katkılarıyla Malaya Gençlik Konseyinin organize ettiği ‘Kardeşlik Treni’ projesi kapsamında 800 civarında genç Sivas Divriği’ndeki tarihi mekânları ziyaret etti

Program sonrası gezi ile ilgili olarak Malatya Gar’ında bir değerlendirme yapan, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Metin Torun, “Büyükşehir Belediye Başkanlığımızın katkılarıyla Malatya Gençlik Konseyinin düzenlemiş olduğu ‘Gençler Buluşuyor, Tarihini Tanıyor’ temalı anlamlı bir gezi düzenlenerek Sivas Divriği’ne gidildi. Gerçekten çok güzel bir yolculuk oldu, güzel bir geziye imza atıldı. Divriği’nde tarihi eserleri görme imkânı bulduk.

“BİRLİK VE BERABERLİK ADINA YOLA ÇIKTI”
Gençlik Konseyi Genel Başkanı Ahmet Bayduz ise, “Bugün kardeşlik treni birlik ve beraberlik adına yola çıktı. Bu organizasyonun gerçekleşmesinde büyük destekleri olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır beye ve ekibine teşekkür ediyorum. Gençlik Konseyi ailesi olarak farklı görüş ve fikirleri aynı çatı altında buluşturduk. Sivas Divriği’nde bu gençlerimizi tarihimizle buluşturduk, tarihimizi aktardık” dedi.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…