İHACDER Başkanı Turgut’un Kınama ve Taziye Mesajı

İnternet Habercileri Cemiyeti Derneği (İHACDER) Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Turgut, Kayseri’de meydana gelen hain terör saldırısını sert bir dille kınadı.

İHACDER Yönetim Kurulu Başkanı Turgut, yaptığı yazılı açıklamada;
“Kayseri Komando Tugay Komutanlığı önünde izine çıkan sivil er ve erbaşları hedef alan ve onlarca asker ve sivil vatandaşımızı katlederek şehit eden ve onlarcasını da yaralayan hain terör örgütü yüreklerimize acı salmaya devam ediyor.
Henüz İstanbul’da meydana gelen onlarca polis şehitlerimizin acısı dinmemişken yapılan bu hain saldırı doğrudan doğruya milli birlik ve beraberliğimizi bozmaya yönelik bir çabanın tezahürü olarak karşımızda duruyor. İç ve dış mihraklar ve onun eli kanlı maşası durumundaki bu terör örgütleri Türkiye’nin gerek sınır aşırı harekatını yavaşlatmak ve sekteye uğratmak ve gerekse de Halep’te mazlumlara sahip çıktığımız ve kapılarımızı ve kucaklarımızı açmaya çalıştığımız bir zamanda alçakça saldırılar gerçekleştirerek kaos ve kargaşa çıkarmayı hedeflemektedir.
Bizler bu ülkenin bir vatandaşı ve büyük Türk Milletinin bir ferdi olarak daime güvenlik güçlerimizin ve devletimizin yanında durmaya devam edeceğiz ve bu uğurda da kanımızın son damlasına kadar üzerimize düşen mücadeleyi sürdüreceğiz. Bilinmelidir ki terör ve teröristler son Türk Genci ölmeden asla ama asla pes etmeyi düşünmeyecektir.
Bu duygu ve düşünceler içerisinde Kayseri’de meydana gelen elim terör olayı sonucu şehadete ulaşan tüm asker sivil vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve yüce Türk Milletine baş sağlığı ve sabır diliyorum. Saldırı sonucu yaralanan vatandaşlarımıza Allah’ın Şafii isminden şifalar niyaz ediyorum.
Terörün her türlüsünü kimden ve nereden gelirse gelsin kınıyor ve teröre destek verenleri Allah’a havale ederek kahru perişan olmalarını niyaz ediyorum.” Dedi.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…