Genç ASKON’dan TL’ye Destek

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (Genç ASKON) Malatya Şube Başkanı Mimar Emre Kuzu ve ASKON Yönetimi de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dövizleri bozdurma çağrısına duyarlılık gösterdi

Kendilerine ait dolarları bozduran ve sosyal hesaplarında paylaşan Malatya Genç ASKON yönetim kurulu üyeleri, sosyal medya üzerinden destek gördü.

YÜCE MİLLET BİR DESTAN DAHA YAZACAK
Milli paramızın değer kazanması noktasında hassasiyet gösteren Malatya Genç ASKON Yönetim Kurulu adına konuşan Malatya Şube Başkanı Emre Kuzu, “Milletçe içinde bulunduğumuz bu buhranlı günlerde el ele vermenin gerekliliğini bir kere daha vurgulamak istiyoruz. FETÖ/PDY ve dış destekçileri tanklarıyla, tüfekleriyle küflenmiş bir zihniyetin son çırpınışı olan darbe girişimiyle istediklerini elde edememiş; bu milletin şanlı direnişiyle karşılaşmışlardır. Yüce Türk Milleti bu haşhaşilerin oyununu destansı bir biçimde ortaya çıkarmış ve yenilmeyeceğini bir kere daha göstermiştir. Bu günlerde global destekçileri aracılığı ile başaramadıkları planlarını bir defa daha, bu kez ekonomik bir darbe ile gerçekleştirmek istemekte. Yıllardır faiz lobisi ile yürüttükleri hain planlarını bu defa doları piyon olarak kullanarak elde etmeye çalışmaktalar. Sayın Cumhurbaşkanımızın 15 Temmuz gecesi milletini bu çirkin oyuna karşı dik durmaya çağırdığı gibi, bu ekonomik darbe girişimine karşı da Cumhurbaşkanımız önderliğinde milletçe bir defa daha şanlı bir duruş sergileyip bu şer odaklarını bir kere daha yenmeliyiz. Bizler de her onurlu Türk vatandaşı gibi dolarlarımızı bozduruyor, kendi paramızın değerini bir kere daha yükseltmeye çabalıyoruz. Ve tüm milletimize bir daha böylesi hayati bir konuda duyarlı olmaya davet ediyoruz. Yüce milletimizin bir destan daha yazacağından sonuna kadar eminiz.” dedi.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…