Esenlik Kazandırıyor Kampanyası Sona Erdi

520 bin kişi Esenlik Kazandırıyor Kampanyasına katıldı. Şirket, 11 otomobil ile birlikte 50’den fazla müşterisine de farklı farklı hediye dağıtarak kampanyayı amacına ulaştırdığını belirtti

Kazandığımızı paylaşmak bizim için ilk kuraldır diyen Genel Müdür Hulusi Boyraz; ‘Her seferinde vurguluyoruz Esenlik belediyemizin, şehrimizin ve bölgemizin önemli kuruluşu.  Gelişen büyüyen her şeye katkısı olan bir kurumdur. Özellikle Büyükşehir Belediye Başkanımız  Ahmet Çakır’ın son yıllarda ki hedefleri, misyonu ve  destekleri ile daha da büyümüştür. İki güne eşit olan ziyandadır hadisi gereği her gün büyüyor ve gelişiyor.  Çok güzel çalışmalara ve işlere imza atıyoruz. Esenlik gibi kurumlara özellikle ihtiyacımız var. Şehrin üretimini, sosyal dokusunu geliştirme anlamında bu tür kurumlara ihtiyacımız var. Çok güzel projeler, işlerle Esenlik yoluna devam edecek ve daha güzel projelerle karşınıza çıkacak’ dedi.

‘TÜRKİYE HEP BİRLİKTE BU KİRLİ OPERASYONLARA DUR DİYECEK’
Türkiye üzerinde kirli oyunların döndüğünü ifade eden Boyraz; ‘Gözümüzün önünde Halep’te yaşananlar tarihin en büyük trajedisi, modern dünyanın iflası. Bu olay bizlere Müslümanların ne kadar güçlü kuvvetli olması gerektiğini gösterdi.  Özellikle batılı güçlerin ne kadar ikiyüzlü olduğu ortaya çıktı ve dünya gerçekten İslam’ın adaletini arıyor. Özellikle son zamanlarda ülkemize yönelik ve ülkemizin siyasi iradesine yönelik yapılan olaylar artık karanlık güçlerin aleni bir şekilde bize operasyon yaptığını göstermektedir. Bunların hepsi yolumuzu, irademizi kırmaya yönelik çalışmalar. Çok şükür öyle bir şeye vesile oluyor ki dün bir araya gelmeyen kendi içimizdeki küçük itirafları abartan vatandaşlarımız şuanda bu oyunları alenen görüyor. İnanın dünden daha çok dik duracak ve inanıyorum bu irade bunların hepsinin üstesinden gelecek. Yeter ki biz şevkimizi kırmayalım yatırımlarımıza devam edelim’ ifadelerini kullandı.

‘MİLLÎ BİRLİK BERABERLİK İÇERİNDE BU HİZMETLERİ YAPMALIYIZ’
Malatya Hacı Bektaşı Veli Kültür Vakfı Başkanı Hasan Meşeli; ‘Malatyamıza sosyal ticari ve diğer kültürel alanlarda çok büyük atılımlar yapan 26 yıldan beri Malatya’mızın sosyal hayatına çok önemli hizmetler veren şirketimizi takdir ediyorum. Günümüz Türkiye’sinde millî birlik beraberlik içerinde bu hizmetleri yapmalıyız. Türkiye’mizi güçlendirmek ve medeniyet seviyesine ulaştırmalıyız. Büyük bir misyona sahip olan orta doğuda ve İslam Cumhuriyetleri arasında parlayan bir yıldız olan Türkiye’mizin düşmanları vardır ancak bu düşmanların asla bizlere güçleri yetmeyecek’ ifadelerini kullandı.  Esenlik’in son dönemlerde Malatya’ya çok faydalı olduğunu söyleyen MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin; ‘Son dönemlerde Malatya’da özellikle et ürünlerinde çok güzel çalışmalar yaptığını,  kaliteli ürünler ürettiklerini biliyoruz. Üretmiş olduğu bu ürünleri de Türkiye’nin hemen hemen her yerine pazarlamaktadır, bu üretim ve pazarlama ile birlikte paranın tamamının Malatya’ya kaldığı ve katma değerinin Türkiye’ye yayıldığı bir sistem ortaya çıkacaktır. Malatya Büyükşehir Belediyesi gücünü arkasına alarak yurt dışına pazarlama yapmaktadır. Türkiye’de Nergis markasını hızlı bir şekilde bir marka haline geleceğini düşünüyorum. Esenlik’in yaptığı çalışmaların Malatya ekonomisine büyük bir katkı sağladığını biliyorum’ dedi.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…