ÇOGEP Trafik Bilgi Yarışması Sonuçlandı

Malatya Emniyet Müdürlüğü, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan “Bilinçli Toplum Güvenli Gelecek” (ÇOGEP) projesi kapsamında, düzenlenen Trafik Bilgi Yarışması’nda dereceye giren okullar belirlendi. Buna göre birinciliği elde eden okul, Yeşiltepe İmam Hatip Ortaokulu oldu

Sosyal iletişim ve kaynaşma yarışmalarının düzenlenmesi faaliyeti içerisinde trafik konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla, 17 Kasım 2016 Perşembe günü Kongre Kültür Merkezi Kemal SUNAL salonunda Trafik Bilgi Yarışması düzenlendi. Kongre Kültür Merkezinde 300 öğrencinin izleyici olarak takip ettiği yarışmaya Yeşilyurt ilçesinde bulunan Şehit Fuat Bozkurt Ortaokulu, Abdulkadir Eriş Ortaokulu ve Yeşiltepe İmam Hatip Ortaokulu, Battalgazi İlçesinde bulunan Türkiyem Ortaokulu, Sadiye Lütfi Evliyaoğlu Ortaokulu ve 100.Yıl İmam Hatip Ortaokulu katıldı.

Yapılan yarışma sonucunda dereceye giren okullardan Yeşiltepe İmam Hatip Ortaokulu birinci olurken Abdulkadir Eriş Ortaokulu ikinci, Sadiye Lütfi Evliyaoğlu Ortaokulu da üçüncü olmuştur. Yarışmada dereceye giren öğrencilerin ödülleri ise Aralık ayında düzenlenecek ÇOGEP projesi kapanış töreninde verilecek.

Ayrıca düzenlenen yarışmada yarışmaya katılan öğrencilere çeşitli hediyeler verilirken, izleyici olarak katılan öğrencilere de ikramlıklar sunuldu.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…