“Çalışanların Sıkıntısı Çözülmeli”

Malatya Sağlık Sen Yönetim Kurulu Üyeleri Malatya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne atanan Uz. Dr. Abdulvahap Boztepe’yi ziyaret etti. Ziyarette sağlık çalışanlarının sorunlarına değinen Sağlık Sen Şube Başkanı Mehmet Bingöl, Bakanlıktan gerekli iyileştirilmenin yapılması noktasında Genel Merkez olarak gerekli taleplerde bulunulmaktadır. Sağlık Sen olarak çalışanların memnuniyetini artırmak için hertürlü işbirliğine hazırız.” dedi

Ziyaret esnasında konuşma yapan Şube Başkanı Mehmet Bingöl, “Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliğine atanmanızdan ötürü hayırlı olsun temennisinde bulunuyor, sağlık camiamıza, Malatya’mıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Yıllarca bu camianın içerisinde bulunmanız nedeniyle bu camianın sıkıntılarını iyi biliyorsunuz. Çalışanların dert ve sıkıntılarını iyi biliyorsunuz. Özellikle ek ödeme sıkıntıları, çalışma şartlarının iyileştirilmesi gibi birtakım sıkıntılar var. Çalışanların memnuniyetinin yüzde 80 civarında olmasına karşılık çalışan memurunun memnuniyeti yüzde 30 civarında kalmaktadır. Özellikle çalışan memnuniyetini artırmak için, Bakanlıktan gerekli iyileştirilmenin yapılması noktasında Genel Merkez olarak gerekli taleplerde bulunulmaktadır. Malatya Sağlık Sen olarak hep beraber çalışanların memnuniyetini artırmak için hertürlü işbirliğine hazırız. 7/24 saat Malatya Sağlık Sen Yönetim Kurulu olarak telefonlarımız açık. İnşaallah yeni görevinizde başarılı olur hayırlı hizmete vesile olmanızı temenni ederiz.” Dedi.

BOZTEPE İSTİŞARENİN ÖNEMİNE DİKKAT ÇEKTİ
Görüşmede kısa bir konuşma yapan Abdulvahap Boztepe ise özetle; “Malatya da sağlık alanında yapılması gerekenleri iyi biliyoruz. Hizmet noktasında başarı sağlanması kollektif hareket etmeye bağlıdır. Sivil toplum örgütleri, Siyasiler, bürokrasi hep birlikte hareket ederek büyük işler başarabiliriz. Ben bir bire olarak tek başıma hiçbir şey yapamam. Hiç kimse tek başına bir şey yapamaz. Kibirlenmeden hep birlikte istişare içerisinde hareket ederek çok şeyler başaracağımıza inanıyorum. Çalışanların memnuniyetini artırmak için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Bu nazik ziyaretinizden ötürü teşekkür ediyorum.” Dedi.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…