Bülent Tüfenkci Yeşilyurtlu esnaflarla bir araya geldi

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci Yeşilyurt ilçe merkezinde bulunan Ahmet Atılgan Parkında Yeşilyurtlular ve Yeşilyurtlu esnaflarla bir araya geldi.

Parkta vatandaşlarla ve esnafla sohbet ederek çay içen Bakan Tüfenkci onların sorun ve taleplerini dinledi. Vali Toprak, Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, İlçe Kaymakamı Nesim Babahanoğlu ve Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’da bu toplantıda yer aldılar ve kendi sorumluluk alanlarını içeren konularda da Bakan Tüfenkci’ye bilgi verdiler.

Toplantı sonrası çarşı içerisindeki esnafla da görüşen Bakan Tüfenkci’nin yanına gelen bir Taksici Esnafı Özel tüketim Vergisi Muafiyetinden dolayı başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakan Binali Yıldırım’a, kendisine ve tüm kabine üyelerine, şoför esnafı adına teşekkür etti. ÖTV muafiyeti sayesinde yeni almış olduğu aracını göstererek, minnettarlığını ifade edip Bakan Tüfenkci’nin aracın direksiyonuna geçmesi isteğinde bulundu. Bakan Tüfenkci’de her zaman esnafın yanında olduklarını ifade ederken bu isteği geri çevirmedi. Toplantı’ ya gelemeyen çarşı esnafını da ziyaret eden Bakan Tüfenkci, Vali Toprak ve beraberindekiler buradan ayrıldı.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…